ארגון השומר החדש מזמין אתכם ביום העצמאות ה-73 למדינת ישראל למפגן תמיכה, חיבוק וחיזוק למען תושבי הדרום והנגב, ביחד נראה להם שהם לא לבד!

לכבוד יום העצמאות ה-73 של מדינת ישראל ועל רקע הפשיעה הגוברת בדרום, מאות כלי רכב יצאו לשיירה מנקודותשונות למפגן תמיכה ודרישה מהמדינה להחזיר את המשילות לנגב, ולהראות לתושבי הדרום שהם לא לבד!

לו"ז האירוע:

10:00 התכנסות בנקודות השונות

10:30  יציאה לסיורים ליחידים ולמשפחות 

13:30 אירוע סיום משותף – פיקניק ושירה בציבור 

15:00 חג שמח!

סיורים

אני בניתי בית בארץ ישראל - לא נותרו מקומות
סיור בפתחת ניצנה בסימן התחדשות והתיישבות.
הסיור יצא מצומת משאבים, ויעבור דרך כפר אשלים, באר מלכה וניצנה. הסיור כולל מפגש עם מתן דהן מנכ"ל עמותת איילים, אורן רבש"צ באר מלכה ושיחה עם גרעין ההתיישבות בניצנה. מתאים למשפחות

סמים לזה סוף

יציאה משטח משקי חבל עזה דרך רתמים למצפה רביבים. הסיור כולל מפגש עם חקלאים ממשקי חבל עזה, ביקור בכפר רתמים, הקרנה מרחפן בשטחי האש של צאלים ומפגש עם סלמה נציג מהמגזר הבדואי במצפה רביבים.

יוצרים את המשילות ברגלים
סיור בעקבות אתגרי המשילות בנגב.
הסיור כולל מפגש עם פיני בדש ראש מועצת עומר באגם נופי עומר, ולאחר מכן ימשיך למפגש עם ניסים סרוסי חקלאי ממיתר ושאול חקלאי מנבטים.

לבד זה הכי ביחד
סיור בנושא חוות הבודדים בנגב, על תפקידם החשוב במרחב. יציאה מחניית עיר הבה"דים. הסיור כולל מפגש עם דני חקלאי מחוות נחל בוקר, פיני מחוות פנינה בנגב ומפגש חוויתי עם אבישי, חקלאי מפרויקט "שפת מדבר" במצפה רמון.
מתאים למשפחות

חקלאות מייצרת גבולות
סיור בכרמי הזיתים של קיבוץ רביבים הכולל התנדבות חקלאית, הדרכה בנושא הקמת הקיבוץ, פרויקט "שלושת המצפים" והפעלות לילדים.
מתאים למשפחות. אורך כל סיור כ-3 שעות.

ההשתתפות באירוע היא ללא עלות ומותנה בהרשמה מוקדמת

להרשמה מלאו את הפרטים בטופס: