עקב המצב, חקלאים ועובדיהם גויסו לשירות מילואים, עובדים זרים עזבו ומשקים חקלאיים נותרו לבדם, ללא ידיים עובדות ועם תוצרת חקלאית בשלה חייבת להיקטף, חיות משק שדורשות טיפול ומשימות רבות שאין מי שיעשה.
ארגון השומר החדש שמפעיל מתחילת המלחמה חמ"ל לגיוס אלפי מתנדבים שמסייעים לחקלאים, משקים וחוות בכל הארץ, יצא במבצע חירום לאומי!
ארגון השומר החדש הוא ארגון מוכר על ידי משרד החינוך – מנהל חברה ונוער לביצוע התנדבות חקלאית ומוכר על ידי הביטוח הלאומי כגוף משלח מתנדבים. הארגון פועל תחת נהלי משרד החינוך בהנחיית אגף של"ח.
אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, להתנדב, לסייע לחקלאים ולקחת חלק בהצלת החקלאות והמזון של כולנו!
אנו פועלים בזמן חירום ולכן נודה על גמישות במועדי ההתנדבות ומיקומם. נציג יחזור אליך לתיאום מועד התנדבות תוך 48 שעות מרגע שליחת הטופס.