באים לשמור!

התנדבות שהיא חוויה ותרומה עצומה לחקלאים

מחפשים התנדבות משמעותית שהיא גם חוויה וגם תרומה עצומה למדינה?
בואו לשמור על שטחים חקלאיים עם השומר החדש!

למה אנחנו צריכים שומרים?
עשרות אלפי דונמים של שטחים חקלאיים ננטשו וננטשים מדי שנה בישראל. אחת הסיבות לכך היא ההתמודדות הקשה שמנהלים חקלאי ישראל במאבק בפשיעה החקלאית. החקלאים שלנו הם אלה שמחזיקים ושומרים על הקרקעות מפני פולשים- ברגע שהם עוזבים, השטח הופך להפקר ואין מי שישמור על אדמותינו.

פה אתם נכנסים לתמונה
אנחנו מזמינים אתכם, מתנדבים ומתנדבות מגיל 18 ומעלה, להתנדב עבור חקלאי ומדינת ישראל ולעזור בשמירה על שטחים חקלאיים בהתנדבות שהיא עזרה אמיתית לחקלאים, שליחות ושמירה על אדמות המדינה
הצטרפו עכשיו!

״אני קורא לכל מי שיכול להגיע להתנדב ולשמור בסופו של דבר על המזון של מדינת ישראל״
(אבי, חקלאי מקיבוץ נחשון)

סוגי התנדבויות בשמירה

שמירה במקום

מגיעים לשטח בשעות הלילה, מדליקים מדורה ושומרים 8 שעות עד לבוא הבוקר. אז אם אתם מעל גיל 18, בעלי רכב או רשיון לרכב ומסוגלים להגיע עצמאית, אתם מוזמנים להירשם להכשרה, ולבוא לשמור.

יחידת הג'יפאים:

הצטרפו ליחידת הג'יפאים של בשומר החדש!
אם יש לכם רכב 4X4, אתם מעל גיל 21 ואתם רוצים לשמור על כמה מוקדים במהלך לילה אחד מפני פורצים, הירשמו היום להכשרה של השומר, והצטרפו ליחידת הג'יפאים!

יחידת האופנוענים:

הצטרפו ליחידת האופנוענים של השומר החדש!
אם אתם מעל גיל 21, יש לכם אופנוע שטח ואהבה גדולה לארץ, אתם מוזמנים להירשם להכשרה  ולהצטרף ליחידת האופנוענים, בה תסרקו את השטח, תאתרו נסיונות גניבה ותשמרו על שטחי חקלאות נרחבים מפני פולשים.

יחידת השומר במג"ב:

השומר החדש מזמין אתכם לפעול ככל משטרתי לכל דבר ולהצטרף ליחידת השומר של מג"ב! אז אם אתם בני 18-55, יכולים להתחייב לתהליך שאורכו מספר חודשים, אוהבים את הארץ ומוכנים לעצור ולמנוע פשיעה חקלאית- הירשמו עם היום ליחידת המתנדבים הכי מובחרת ומשמעותית של השומר!
בתור מתנדבי היחידה תפעלו למניעת אירועי פשיעה חקלאית וסיכולם, תיזמו מארבים, תצאו לסיורים ותיפעלו ככוח משטרתי לכל דבר.

להרשמה לאחת מהתנדבויות השמירה אנא מלאו את הפרטים בטופס, בציון ההתנדבות הרצויה